Biuletyn Informacji Publicznych

4555 lightbox tbart4ORZELZespół Szkół Specjalnych w Głownie
ul. Kopernika 26a  95-015 Głowno

maciek

Pan Maciej Lisowski objął stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Głownie w dniu 20 listopada 1998 r. Od tego dnia w sposób ciągły i niezwykle rzetelny dba o rozwój placówki zapewniając jednocześnie optymalny i wszechstronny rozwój ucznia o różnych potrzebach edukacyjnych, a także różnych predyspozycjach intelektualnych.

Nieustająco wzbogaca bazę dydaktyczno–wychowawczą polepszając i doskonaląc warunki nauki dla uczniów i pracy dla wszystkich pracowników.

Potwierdzeniem bardzo dobrej i najwyższej jakości pracy dyrektora jest uzyskiwanie zawsze najwyższych ocen pracy zawodowej oraz szereg otrzymywanych nagród (nagroda Łódzkiego Kuratora Oświaty, nagroda Starosty Zgierskiego, nagroda Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole).

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Uniwersytetu Łódzkiego, Akademii Podlaskiej w Siedlcach oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Dyrektor Lisowski był inicjatorem powstania Stowarzyszenia "Pomoc Rodzinie" w Głownie, w którym pełni funkcję prezesa.Dyrekcja

Informacje o redaktorze

Do uzupełnienia 

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Specjalnych

Adres: Kopernika 26a
Głowno łódzkie
95-015
List: sekratariat@zssglowno.pl
Telefon: 42 719-08-54
Faks: 42 719-08-54
www: zssglowno.pl

stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2019